Polityka prywatności

Od momentu wejścia w życie przepisów umożliwiających leczenie za granicą, pomagamy w organizacji leczenia zaćmy i uzyskaniu refundacji za leczenie. Mamy ponad 3-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami chorymi na zaćmę. W tym czasie sprawnie przeprowadziliśmy leczenie ponad trzech tysięcy osób, które po zabiegu odzyskały dawny komfort widzenia.

 

Naszą misją jest dostarczenia dostępu do najwyższej jakości usług medycznych oraz w pełni profesjonalna organizacja leczenia. Najważniejsze dla nas są zdrowie oraz bezpieczeństwo naszych pacjentów, które zapewniamy dzięki kompleksowej obsłudze oraz współpracy jedynie z najwyższej klasy renomowanymi klinikami w Polsce oraz na terenie Unii Europejskiej. Wiemy jednocześnie jak ważny jest uśmiech i życzliwość oraz rzetelna informacja o procesie leczenia.

 

Nasi pacjenci w zależności od miejsca zamieszkania mogą wybrać klinikę w Czechach, na Litwie lub w Niemczech. Dodatkowo posiadamy kliniki partnerskie w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu oraz Częstochowie gdzie przeprowadzamy kwalifikację do zabiegu oraz konsultacje pooperacyjne. Jesteśmy Oficjalnym Partnerem Medycznym sieci klinik okulistycznych Lexum, Optegra, Euromedic i Provisus.

 

Zależy nam na pełnej satysfakcji naszych pacjentów od momentu pierwszego kontaktu z nami aż do pełnego wyleczenia i uzyskania refundacji NFZ. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszą infolinią gdzie nasi Opiekunowie Pacjenta odpowiedzą na wszelkie pytania.


Jesteś zainteresowany zoperowaniem zaćmy w naszej klinice? Zachęcamy do pozostawienia danych kontaktowych. Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na wszystkie pytania.