Poznaj nas

Otwórz oczy na naszą klinikę

Zapraszamy do nowoczesnej kliniki okulistycznej w Cieszynie, która została stworzona z myślą o osobach zmagających się z chorobą oczu, jaką jest zaćma. Europejska Grupa Medyczna połączyła swoje siły z kliniką okulistyczną PROVISUS i wspólnie działamy jako Europejska Grupa Medyczna PROVISUS. To sprawiło, że mamy pełną kontrolę nad całym procesem leczenia naszych pacjentów. Dajemy wszystkim osobom z Polski możliwość leczenia z pełną refundacją NFZ, przy wykorzystaniu najwyższej jakości sprzętu medycznego z zakresu chirurgii okulistycznej. Pacjenci w pełni legalnie mają możliwość dopłaty do wybranej soczewki. Naszymi dostawcami soczewek są wiodący producenci – Carl Zeiss oraz Alcon. Od momentu powstania kliniki w 2015 roku pomogliśmy już ponad 16 200 zadowolonym pacjentom. Ponadto, jako specjaliści w swojej dziedzinie jesteśmy świadomi, że zaćma to choroba, która postępuje w szybkim tempie, dlatego oczekiwanie na termin zabiegu w naszej klinice nie wynosi więcej niż dwa tygodnie.

Otwórz oczy na naszą klinikę

Oferujemy komfortowy proces leczenia

Cały pobyt w klinice Europejskiej Grupy Medycznej PROVISUS wraz z procesem leczenia trwa do trzech godzin i odbywa się pod okiem wybitnych polskich chirurgów oraz wyspecjalizowanej kadry medycznej. Współpracują z nami chirurdzy okuliści, m. in. dr Marcin Rubajczyk, dr Wojciech Banyś, dr Łukasz Kulesza, dr Monika Szymkowiak oraz dr Łukasz Cwalina. Operacje zaćmy wykonywane są w warunkach pełnego reżimu sanitarnego. Dzięki temu oraz dodatkowym procedurom gwarantujemy w pełni bezpieczne leczenie.

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po klinice

Pakiety dla naszych pacjentów

Zwykle zaćma współistnieje z innymi wadami wzroku, dlatego przed jej usunięciem należy wybrać odpowiednią soczewkę. Tej decyzji nie trzeba podejmować od razu, nasi specjaliści na miejscu w klinice mogą pomóc w doborze optymalnej soczewki. Co ważne – korzystamy jedynie z soczewek najlepszych światowych producentów takich jak Alcon lub Carl Zeiss. Zapraszamy do zakładki „pakiety”.

Pacjenci z Polski decydując się na operację zaćmy w naszej klinice mogą liczyć, że zajmą się nimi najlepsi i doświadczeni chirurdzy z Polski. Wszelkie wizyty kwalifikacyjne i kontrolne będą odbywały się na miejscu w Cieszynie.

NFZ

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po klinice

Za jego pomocą mogą Państwo zobaczyć, jak wygląda klinika Europejskiej Grupy Medycznej Provisus, recepcja, sale do badań oraz inne pomieszczenia. Dbamy o to, aby standard naszej kliniki był na najwyższym poziomie, oraz aby każdy pacjent czuł się u nas pewnie i bezpiecznie.Masz pytania?
Skontaktuj się z nami.