Poznaj nas

Otwórz oczy na naszą klinikę

Zapraszamy do nowocześniej klinik okulistycznej w Cieszynie, która została stworzona z myślą o osobach zmagających się z chorobą oczu, jaką jest zaćma. Europejska Grupa Medyczna połączyła swoje siły z kliniką okulistyczną PROVISUS i wspólnie działamy, jako Europejska Grupa Medyczna PROVISUS. Dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad całym procesem leczenia naszych pacjentów. Dajemy wszystkim osobom z polski możliwość leczenia z pełną refundacją NFZ, przy wykorzystaniu najwyższej jakości sprzętu medycznego z zakresu chirurgii okulistycznej. Pacjenci w pełni legalnie mają możliwość dopłaty do wybranej soczewki. Naszymi dostawcami soczewek są wiodący producenci – Carl Zeiss oraz Alcon. Od momentu powstania kliniki w 2015 roku pomogliśmy już ponad 16200 zadowolonym pacjentom. Ponadto, jako specjaliści w swojej dziedzinie jesteśmy świadomi, że zaćma to choroba, która postępuje w szybkim tempie, dlatego oczekiwanie na termin zabiegu w naszej klinice nie wynosi więcej niż dwa tygodnie. 

Otwórz oczy na naszą klinikę

Oferujemy komfortowy proces leczenia

Cały pobyt w klinice Europejskiej Grupy Medycznej Provisus wraz z procesem leczenia trwa do trzech godzin i odbywa się pod okiem wybitnych polskich chirurgów oraz wyspecjalizowanej kadry medycznej. Współpracują z nami chirurdzy okuliści Dr Marcin Rubajczyk, Dr Wojciech Banyś oraz Dr Łukasz Cwalina. Operacje zaćmy wykonywane są w warunkach pełnego reżimu sanitarnego. Dzięki temu oraz dodatkowym procedurom bezpieczeństwa gwarantujemy bezpieczne leczenie.

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po klinice

Pakiety dla naszych pacjentów

Zwykle zaćma współistnieje z innymi wadami wzroku, dlaczego przed jej usunięciem należy wybrać odpowiednią soczewkę. Tej decyzji nie trzeba podejmować od razu, nasi specjaliści na miejscu w klinice mogą pomóc w doborze optymalnej soczewki. Co ważne korzystamy jedynie z soczewek najlepszych światowych producentów takich jak Alcon lub Carl Zeiss. Zapraszamy do zakładki „pakiety” (po naciśnięciu będzie przenosiło pacjenta do zakładki).

W efekcie pacjenci z Polski mogą wykonywać operacje zaćmy w klinice w czeskim Cieszynie, gdzie zajmą się nimi nasi doświadczeni chirurdzy z Polski. Wszelkie wizyty kwalifikacyjne i kontrolne będą odbywały się na miejscu w Cieszynie, a także w ośrodkach zlokalizowanych w Częstochowie i Łodzi, do wyboru dla pacjenta.

NFZ

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po klinice

Za jego pomocą mogą Państwo zobaczyć, jak wygląda klinika Europejskiej Grupy Medycznej Provisus, recepcja, sale do badań oraz inne pomieszczenia. Dbamy o to, aby standard naszej kliniki był na najwyższym poziomie, oraz aby każdy pacjent czul się u nas pewnie i bezpiecznie.

Zapraszamy, Zespół kliniki okulistycznej Europejskiej Grupy Medycznej Provisus