Bezpieczeństwo w klinice

Pomiar temperatury

Pomiar temperatury

Z myślą o bezpieczeństwie pacjentów oczekujących na operację zaćmy, każda osoba znajdująca się na terenie kliniki PROVISUS ma obowiązkowo mierzoną temperaturę ciała. Wysokość temperatury określa ogólny stan zdrowia, dlatego jej sprawdzenie w okresie pandemii jest niezwykle ważne.

Wywiad z pacjentem

Wywiad z pacjentem

Wszyscy nasi pacjenci jeszcze przed przyjazdem do kliniki PROVISUS przechodzą telefoniczny wywiad epidemiologiczny w kierunku COVID-19. W ten sposób eliminujemy do minimum możliwość dotarcia osoby zakażonej na teren kliniki.

Dezynfekcja pomieszczeń

Dezynfekcja pomieszczeń

Nasza klinika jest odpowiednio dezynfekowana, co pozwala usunąć zbędne zanieczyszczenia, wirusy oraz bakterie. Ponadto autobusy, którymi pacjenci są przewożeni podlegają codziennemu ozonowaniu, które daje gwarancję bezpiecznej podróży.

Bezpieczeństwo w klinice

Bezpieczeństwo w klinice

Po przybyciu do kliniki PROVISUS każdy pacjent ma dostęp do płynów dezynfekujących i bakteriobójczych. Udostępniamy również ochronne maseczki jednorazowego użytku, które obowiązkowo trzeba nakładać w trakcie przebywania w klinice oraz w czasie transferu do kliniki.W klinice PROVISUS przyjmowani są tylko pacjenci z Polski, którzy byli zapisani na wizytę. Każdego dnia operacyjnego tak układamy nasz grafik, aby jednocześnie w klinice przebywała jak najmniejsza liczba pacjentów. Klinika specjalizuje się wyłącznie w leczeniu zaćmy, dlatego na jej terenie nie ma innych oddziałów, z którymi pacjenci mogliby mieć styczność. Dodatkowo też, cały nasz personel co tydzień przechodzi testy wymazowe.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami.